Köse Oto Kurtarma

Yapraklı Oto Kurtarma

Yapraklı Oto Kurtarma Hizmetleri

Çankırı’nın bir ilçesi olan Yapraklı’da büyük ya da küçük bir kaza yaptığınız da, anahtarınızı kaybettiğiniz, aracınız arıza verdiğinde Yapraklı Çekici, Yapraklı Kurtarıcı ihtiyaç duyduğunuz anda firmamızla iletişim kurabilirsiniz. 

Firmamız olan Yapraklı Köse Oto Kurtarmayı isterseniz sabit telefon numaramızdan arayabildiğiniz gibi, isterseniz de web sitemiz üzerinden Whatsapp’tan konum gönderme özelliği ile bize konumunuzu yollayabilirsiniz.  Eklediğimiz bu özellik sayesinde sizlere en güzel deneyimleri sunuyor ve yeniliklerimize devam ediyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizi oldukça mutlu etmekte ve 15 yıllık tecrübemize motive olmaktadır. Yapraklı Köse oto kurtarma olarak sizi kurtarmak adına haftanın yedi günü günün 24 saati yılın ise 365 günü çalışmaktayız.

 

Yapraklı Oto kurtarma lazım olduğunda yapmanız gerekenler

Aracınızla Yapraklı ilçesine giderken ya da Yapraklı ilçesinden gelirken başınıza ufak veya büyük kazalar gelebilir. Yapraklı oto kurtarma sayesinde kazalardan sonra aracınız güvenle ve hızla çekilmektedir. Aracınız başınıza kötü bir olay geldiğinde, aracınızı hemen güvenli bir yere park etmeye çalışın bu hem sizin hem de diğer araçların güvenliği için oldukça önemli bir konudur. Diğer araçlar ve sizin güvenliğiniz için aracınızın bagajında bulunan reflektörü kurun. Daha telefonla arayarak ya da Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçin. Biz de önceden hazır olan size en yakın aracımızı hemen size gönderelim. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşmasının ardından sizi ve aracınızı kurtarmış oluruz. 

Yapraklı Hakkında

1955 yılında belediye olan Yapraklı; 1958 yılında 7033 sayılı Kanun ile ilçe statüsüne kavuşmuştur.719 km²lik bir alana sahip olan Yapraklı ilçesinin doğusunda Çorum/Bayat, kuzeydoğusunda Kastamonu/Tosya, kuzeybatısında Ilgaz, güneybatısında Çankırı merkez ile çevrilmiştir. Çankırı’ya uzaklığı 32 km’dir. İlçe halkı tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlamaktadır.

İlçe merkezi, Ilgaz Sıradağlarının ikinci sırasında bulunan Yapraklı Dağının eteğine kurulmuştur. Yapraklı, Orta Anadolu’nun karasal iklimiyle Karadeniz iklimi arasında geçiş özelliği gösterir. Özellikle ilçenin kuzeyinde bulunan meşhur Yapraklı Büyük Yaylası ve Küçük Yaylası sarıçam,  karaçam, köknar ve ardıç gibi zengin bitki örtüsü ile kayda değer bir orman varlığına sahiptir. İlçe, dağ ve yayla turizmi yönünden doğal bir zenginliğe sahiptir. Zengin orman örtüsü, yaylaları, şifalı suları, göleti ile kendine has tabiat güzellikleri mevcuttur. İlçenin en önemli akarsuyu diğer kolu Korgun’dan gelen ve Çankırı’ya devam eden Acıçay’dır.

İlçe halkının bir araya geldiği Ahi Evran geleneğinin bir devamı olan Yaren kültürü Yapraklı merkez ve köylerinde en önemli sosyal ve kültürel etkinlik olarak göze çarpmaktadır.

 

10 10 118