Köse Oto Kurtarma

Şabanözü Oto Kurtarma

Şabanözü Oto Kurtarma Hizmetleri

Çankırı’nın bir ilçesi olan Şabanözü’nde büyük ya da küçük bir kaza yaptığınız da, anahtarınızı kaybettiğiniz, aracınız arıza verdiğinde Şabanözü Çekici, Şabanözü Kurtarıcı ihtiyaç duyduğunuz anda firmamızla iletişim kurabilirsiniz. 

Firmamız olan Şabanözü Köse Oto Kurtarmayı isterseniz sabit telefon numaramızdan arayabildiğiniz gibi, isterseniz de web sitemiz üzerinden Whatsapp’tan konum gönderme özelliği ile bize konumunuzu yollayabilirsiniz.  Eklediğimiz bu özellik sayesinde sizlere en güzel deneyimleri sunuyor ve yeniliklerimize devam ediyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizi oldukça mutlu etmekte ve 15 yıllık tecrübemize motive olmaktadır. Şabanözü Köse oto kurtarma olarak sizi kurtarmak adına haftanın yedi günü günün 24 saati yılın ise 365 günü çalışmaktayız.

Şabanözü Oto kurtarma lazım olduğunda yapmanız gerekenler

Aracınızla Şabanözü ilçesine giderken ya da Şabanözü ilçesinden gelirken başınıza ufak veya büyük kazalar gelebilir. Şabanözü oto kurtarma sayesinde kazalardan sonra aracınız güvenle ve hızla çekilmektedir. Aracınız başınıza kötü bir olay geldiğinde, aracınızı hemen güvenli bir yere park etmeye çalışın bu hem sizin hem de diğer araçların güvenliği için oldukça önemli bir konudur. Diğer araçlar ve sizin güvenliğiniz için aracınızın bagajında bulunan reflektörü kurun. Daha telefonla arayarak ya da  Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçin. Biz de önceden hazır olan size en yakın aracımızı hemen size gönderelim. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşmasının ardından sizi ve aracınızı kurtarmış oluruz. 

Şabanözü Hakkında

Çankırı’ya 44 km’lik uzaklıkta olan Şabanözü İlçesi, Orta, Kurşunlu, Korgun ve Eldivan ilçeleri ve Ankara ili ile komşudur. Orta - Kızılırmak bölümü içinde, Çankırı İli Merkezinin güneybatısında Aydos, Eldivan Dağları arasında Sanı Deresi vadisinde Müsellim, Taşlı Tepe, Sarımsakçı ve Evliya Tepeleri arasında kurulmuştur. İlçenin güneyindeki düzlük oldukça geniş bir ova oluşturmuştur. Kuzeyde Kurşunlu; kuzey batıda Orta ve Çubuk, güneyde Kalecik; doğusu Çankırı Merkez ile Eldivan ilçesi ile çevrilidir. Köyler genellikle tepe eteklerindedir. 605 Km2 yüzölçümlü ilçede karasal iklim hakimdir.

Şabanözü İlçesinin ekonomisi sanayi ağırlıklı olup tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır. İlçede büyük baş ve küçük baş hayvancılık yapılmaktadır. Tarım ürünlerinden buğday başta olmak üzere çeşitli meyve ve sebzeler üretilmektedir. 

İlçede özellikle elektrikli küçük ev aletleri ürünleri, av fişeği, saçma, ses mermisi, ham madde ve havai fişek üretimi, mukavva kutu, çorap, un ve kepek imalatı gibi çeşitli sektörlerde fabrikaların bulunması nedeniyle iş ve çalışma hayatı sanayileşme ile birlikte son derece aktif olup ilçede çalışma alanlarının hızla artması nedeniyle çevre il ve ilçelerden sürekli göç alan bir ilçe konumuna gelmiştir. İlçeden dışarıya olan göç yok denecek kadar azalmıştır.

 

 

 

10 10 118