Köse Oto Kurtarma

Korgun Oto Kurtarma

Çankırı Korgun Oto Kurtarma

Çankırı’nın bir ilçesi olan Korgun’da bir kaza yaptığınız da, anahtarınızı kaybettiğinizde, aracınız arıza verdiğinde yani bir oto çekiciye ihtiyaç duyduğunuz anda bizleri gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz.

İsterseniz bizi sabit numaramız aracılığı ile arayabilir, web sitemiz üzerinden Whatsapp ile konum yollayabilirsiniz. Böylece tam olarak nerede olduğunuzu bilmeseniz bile biz sizi bulabiliriz.

Oto kurtarma lazım olduğunda yapmanız gerekenler

Yola çıkmak demek arıza ve kazalara hazırlıklı olmak demek. Korgun oto kurtarma ile yolda ki tatsız olaylara yer yok. Aracınızı herhangi bir durumdan dolayı kullanamadığınız durumda, aracınızı hemen güvenli bir yere park edin. Diğer araçlar ve sizin de güvenliğiniz için aracınızda bulunan reflektörü uygun yere koyun. Daha sonra da bizimle iletişime geçin. Bizler de önceden hazır olan size en yakın aracımızı hemen size yönlendirelim. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşarak bulunduğunuz yerden sizi ve aracınızı kurtaracaktır.

Korgun Köse oto kurtarma olarak sizi kurtarmak adına için gece gündüz çalışıyoruz. 7/24 bize her zaman rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Korgun oto kurtarma hizmetleri hem uygun fiyatlı hem de hızlıdır.

 

Korgun Hakkında

Çankırı Merkez ilçeye bağlı bir belde iken 1990 yılında İlçe olan Korgun, Çankırı’ya 20 kilometre uzaklıktadır. İlçenin, kuzeyinde Ilgaz, doğusunda Çankırı merkez, güneyinde Eldivan ve Şabanözü ile batısında Kurşunlu ilçeleri yer almaktadır. 

 

Korgun Organize Sanayi Bölgesi'nin faaliyete geçmesiyle İlçede belirli bir ekonomik canlılık yaşanmakta, ancak köylerinden göç devam etmektedir. Halkın geçim kaynağını ise tarım ve hayvancılık oluşturmaktadır.

 

Arazi genellikle dağlıktır. Kuzeydeki arazi taşlık olduğu için bu bölüme taşyakası’ da denmektedir. Doğudaki arazi nispeten ağaçlıktır. Ayrıca bu kesimde ilçe halkının geçim kaynağını teşkil eden verimli topraklar yer almaktadır. İlçede karasal iklim görülmekle birlikte, Karadeniz iklimi de kuzeyde etkilidir. Hava sıcaklığı Çankırı il merkezine göre ortalama günlük bir-iki derece düşüktür.

 

 

10 10 118