Köse Oto Kurtarma

Kızılırmak Oto Kurtarma

 

 

Çankırı Kızılırmak Oto Kurtarma Ve Oto Çekici

 

Çankırı’nın bir ilçesi olan Kızılırmak’da  günde 24 saat, haftada 7 gün ve yılda 365 gün Kızılırmak oto çekici ve oto kurtarma hizmeti için çalışmaktayız. Kızılırmak’da  de çalışmalarını sürdüren Köse oto kurtarma firmamız rakiplerini yıkıp geçmeye devam ediyor. Çankırı’da bir numara olan firmamız hız kesmeden yeniliklerine devam ediyor. Yeniliklerinin yanında ayrıca 15 yıllık deneyimimizle Köse oto kurtarma sadece otomobil değil; motosiklet, iş makinesi, otobüs ve kamyon gibi araçları da kurtarmaktadır.

Aracınızın bir sebepten dolayı hareket etmediği bir durumdaysanız, bizi sabit numaralarımızdan aramanız yeterlidir. Eğer konumunuz hakkında pek bilgi sahibi değilse zamanla olan yarışımızda 1-0 öne geçmek için web sitemizde bulunan Whatsapp ile konum gönder özelliği ile hemen konumunuzu gönderebilirsiniz. 

 

 

Kızılırmak Oto kurtarma lazım olduğunda yapmanız gerekenler

Aracınızın bir sebepten dolayı hareket etmediği bir durumla karşı karşıya kaldığınızda, yani Kızılırmak oto çekici ve oto çekici lazım olduğu vakitte aracınızı hemen güvenli bir şekilde park edin. Sizin ve diğer sürücülerin güvenliği için reflektörü kurmayı unutmayın.

Daha sonra yapmanız gereken tek şey bizi aramak bizi arayın. Eğer nerede olduğunuzu tam olarak bilmiyorsanız vakit kaybetmemek adına web sitemiz aracılığı ile Whattsapp’tan konumunuzu bize gönderin. Biz de tam olarak nerede olduğunuzu öğrenip sizi kolaylıkla bulup, kurtaralım

Kızılırmak Hakkında

Çankırı'nın güneydoğusunda yer alan Kızılırmak İlçesi, Kalecik ilçesinin Çankırı'ya bağlı olduğu Osmanlı döneminde, bu ilçeye bağlı bir nahiye merkeziydi. Eski ismi "İnallu Banu”, daha sonra ise Hüseyinli olan ilçe 1985 yılında belediye, 1987 yılında da ilçe olmuştur. Yüzölçümü 434 km2 olup, kuzeyinde Çorum iline bağlı Bayat, doğusunda Çorum iline bağlı Sungurlu ilçeleri, güneyinde Kırıkkale'ye bağlı Sulakyurt ve batısında da Çankırı merkez ilçesi yer almaktadır. Kızılırmak ilçesinin il merkezine olan uzaklığı 55 kilometre Ankara iline ise 145 kilometre mesafedir.

İlçenin geçim kaynağını tarım ve hayvancılık oluşturmakta olup ilçede sulu arazinin büyük kısmında çeltik ekilmektedir. Şeker pancarı da üretimde önemli bir potansiyele sahiptir. Ayrıca kavun yetiştiriciliğinden önemli bir yeri olan İlçede Ağustos-Eylül aylarında ilçe merkezinde kavun pazarı kurulmaktadır.

 

 

10 10 118