7/24 Oto Kurtarma

Seyir halindeyken araç içerisinde ne tür sorunlarla karşılaşacağınızı öngöremeyebilirsiniz. Böylesi durumlarda aklınıza oto kurtarma hizmetimizin gelmesi yeterlidir. Yolda oluşan ve aracınızın karıştığı bazı kazalarda, oto kurtarma hizmetine ihtiyacınız olabilir. Öncelikle kaza durumunda ve aracınızın arızalanmasında neler yapacağınızı biliyor olmanız, bu sorunu daha kolay atlatmanızı sağlar. 7/24 aracınızın kurtarılması Çankırı oto kurtarma hizmetimizle oldukça kolaydır.

Oto Kurtarma Hangi Durumlarda Çağırılır?

Bazen içinde bulunduğunuz panik ya da şok halinde ne yapacağınızı bilemezsiniz. İhtiyacınız olan oto kurtarma hizmeti için iletişim numaranızı telefonunuza kaydederek, araç aynanızda ya da müsait bir noktada bulunmasını tavsiye ediyoruz. Örneğin; kaza anında e80 oto kurtarma olarak anında yanınızda oluyoruz.

Oto kurtarma ekibimizi;

  • Kaza halinde oto çekici
  • Tehlike hissettiğiniz bir noktada
  • Ani hava değişimlerinde
  • Benzininiz bittiğinde
  • Lastik sorunu yaşadığınızda
  • Motor arızalarında

Bunun gibi yolda kaldığınız ya da kalmanızın muhtemel olduğu anlarda, dilediğiniz saatte arayabilirsiniz. Size en yakın olan Çankırı oto kurtarma ekibi olarak yolunuza devam etmenizi sağlayacak en yakın oto servisine götürüyoruz.

Kaza Halinde Oto Kurtarma

Aracınızla ilerlerken hava koşulları, yol bozukluğu ya da diğer araçların dikkatsizliği sonucu kendinizi kazanın ortasında bulabilirsiniz. Böyle bir durumda ilk olarak aracınızı mümkün olduğu kadar güvenli bir noktaya çekmenizdir. Aracınızın hareket etmemesi durumunda ya da müsait bir yerin olmaması halinde kendi güvenliğinizi sağlayarak, araç etrafına uyarı tabelası koyabilirsiniz. Sizlere en yakın noktadan gelecek olan ekibimiz, güvenli bir şekilde aracınızı ve sizi alacaktır.

Çekici Hizmeti ile Yola Devam

Çekici hizmetlerimizde öncelikle hangi marka ve model araç olursa olsun, değerine bakmadan, emekle aldığınız aracı kontrollü olarak çekici araçlarımıza yerleştiriyoruz. Aracınızın arızası bazen kısa sürede bazen uzun sürede gerçekleşebilir. Bu nedenle sizleri servise götürüyoruz, aracınızı ve sizi koruyoruz. Oto kurtarma ya da Çankırı oto çekici olarak; Çerkeş, Ilgaz, Kurşunlu ve daha birçok ilçede yolda kaldığınızda kurtarıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışıyla hareket ederek dilediğiniz yere kadar size eşlik ediyoruz.

Hangi Araçlar Çekilir?

Araçlar arasında; binek, ticari, ağır vasıta gibi birçok aracın çekici hizmetine ihtiyacı olabiliyor. Bizlere ulaşırken yolda kalan aracınızın türünü paylaşmanız halinde en uygun yönlendirmeyi yapıyoruz. Çekici ve kurtarma alanında başarılı olan ekibimiz ile güvenli hizmet uyguluyoruz. Oto kurtarma hizmetini kullanmak isteyen ancak aracının zarar görmesinden korkan bazı sürücüler için en kaliteli ekipmanlarımızla hizmet sunuyoruz. Çekici uygulaması profesyonellik isteyen ve özel aparatlarla aracın zarar görmeden taşınması sağlayan bir hizmet alanıdır. Yapılacak hata sonucu kazalara ya da aracın zarar görmesine neden olabilir. Güvenlik adına özel eğitilen çekici ekibimiz, can ve mal güvenliğinizi sağlıyor.

Oto Kurtarma Hangi Durumlarda Gelmelidir?

Oto kurtarma, sürücülerin güvenliği adına araç kurtarmak ya da bazı durumlarda bulunduğunuz noktadan daha güvenli noktaya taşımak adına kullanılabilir. Araç kazalarında bazı sürücülerin yola devam edebilecek bir durumda hissetmemesi halinde de diledikleri yere araçlarını çekiyoruz. Panik, şok, sağlık durumlarında meydana gelen sorunlarda ambulansla alınan sürücülerin araçlarını çekerek zarar görmemesini sağlıyoruz. Bazı karayolu ya da d100 oto kurtarma hizmetinde en sık karşılaşılan durumlar arasında lastik hasarı, benzin bitmesi ya da aracın kaza yapması gibi olaylar yaşanıyor. Tecrübemiz ve hizmetlerimizle daha kaliteli kurtarma uygulaması yapıyoruz.

Çekici Hizmetinin Araç Arızasında Kullanılması

Araçlar günümüzde yenileniyor ve birbirinden farklı özelliklere sahip olarak sürücülerle buluşuyor. Yüksek fiyatlara satılan araçların arıza yapmayacağı konusunda garanti vermek üretici firma için mümkün değildir. Kullanıcı kaynaklı ya da üretim hatası olan sıfır aldığınız otomobiller dahi yolda kalmanıza neden olabilir. Sizi hiç istemediğiniz bir noktada ya da olmayacak bir saatte yolda bırakması size panik yaşatabilir. Böyle bir durumda sakinliğinizi koruyun ve araç arızası gerçekleştiğinden uygun bir alanda bizleri bekleyin. Hızlı, güvenilir ve profesyonel bir çekici hizmeti ile birlikte tüm sorunları aşacağız.