Köse Oto Kurtarma

Bayramören Oto Kurtarma

Çankırı Bayramören Oto Kurtarma Ve Çekici

Bayramören Çankırı’nın bir ilçesidir. Bildiğiniz üzere Bayramören- Merkez arasındaki yol pek çok kazaya tanıklık etmiştir. Eğer sizde büyük ya da küçük bir kazaya karıştıysanız, aracınız arıza verdiyse sakın, anahtarınızı kaybettiyseniz endişelenmeyin. Sizi olduğunuz yerden Köse oto kurtarma olarak istediğiniz yerden aracınızı memnuniyet ve profesyonellik çerçevesinde çekeriz. 15 yıllık deneyimimiz ve güler yüzlü personellerimizle 7/24 çalışmaktayız.  

Köse oto kurtarma sadece otomobil değil; motosiklet, iş makinesi, otobüs ve kamyon gibi araçları da kurtarmaktadır. Yıllardır çalışmamızın getirdiği tecrübe vizyon ile Çankırı’nın en iyisiz. Bayramören oto kurtarma işlemleri hem uygun fiyatlı hem de hızlıdır.

 

Bayramören Oto kurtarma lazım olduğunda yapmanız gerekenler

 Aracınızı ile kötü bir hadise ile karşı karşıya kaldığınızda, yani çekici lazım olduğu zamanlarda aracınızı hemen güvenli bir yere çekin. Sizin ve diğer araçların güvenliği için reflektörü uygun bir yere kurun. Daha sonra da bizi arayabilir ya da web sitemiz aracılığı ile Whattsapp uygulaması üzerinden konumunuzu bize gönderebilirsiniz. Bu sayede tam olarak nerede olduğunuzu bilmeseniz de sizi kolaylıkla bulup, kurtarabiliriz.

 

Bayramören Hakkında

Bayramören, Çankırı'nın bir ilçesidir. Bayramören, Kurşunlu ilçesine bağlı bucak iken; 1973 yılında Belediyelik, 1991 yılında ise Kurşunlu ilçesinden ayrılarak; ilçe statüsü kazanmıştır. İlçeye bağlı 27 köy, merkezde ise 3 mahalle mevcuttur. 2014 ADNKS verilerine göre ilçe merkezi 627 nüfusuyla Türkiye'nin en az nüfusa sahip ilçe merkezidir.

İlçe il merkezine 105 km uzakta olup, Çankırı'nın kuzeybatısında yer almaktadır. İlçe kuzeyinde Kastamonu ili Araç ilçesi, batısında Çerkeş ilçesi ve Karabük ili Ovacık ilçesi, güneyinde Atkaracalar ve Kurşunlu, doğusunda da Kurşunlu ilçesi bulunmaktadır. Toplam 265 km²'lik yüzölçümüne sahiptir.

Coğrafi yapısının ve iş alanlarının azlığı sebebiyle başta İstanbul ve Ankara'ya olmak üzere fazlaca göç vermiştir. Ayrıca tarihi yapısı ve doğal çevresiyle küçük bir ilçedir.

Ayrıca her sene Pre-Paragliding World Cup Çankırı (Bayramören) & Türkiye Şampiyonası 1. Ayağı yapılmaktadır. Bu nedenle çevre illerden büyük ilgi görmektedir. İlçede yaşayanların birçoğu emekli, geri kalan kısmı ise tarım ve hayvancılık ile uğraşmaktadır.

2015 yılının Eylül ayında Dünya Yamaç Paraşütü Şampiyonası düzenlenmiştir.

 

 

10 10 118