Köse Oto Kurtarma

Çankırı Oto Kurtarma

Aracınızla yolculuk yaparken ansızın ortaya çıkan bazı talihsiz olaylar nedeni ile kendinizi yalnız hissetmenize gerek yok. Günün neredeyse büyük bir bölümünü yollarda geçirdiğinizi biliyoruz. Araç arızalanması, kaza ya da önemli sorunlarda yolda kalabilirsiniz. Gece ya da gündüz ne zaman zor durumda olursanız olun bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Köse Oto Kurtarma olarak Çankırı bölgesi ve çevresinde 7/24 esasına göre oto kurtarma hizmeti vermekteyiz.

Çankırı Oto Kurtarma Hizmet Bölgelerimiz

Çankırı’nın ilçeleri ve ana yollarında her türlü araç kurtarma işlemini gerçekleştirerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çankırı Merkez ilçesinin yanı sıra Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Orta, Şabanözü ve Yapraklı ilçelerinde de hizmet vermektedir. Çankırı çekici alanında firmamızın geniş araç filosu ve deneyimli ekipleri ile aracınızın karşılaştığı her durumda kurtarma hizmetini sunmaktayız.

Çankırı Araç Taşıma Hizmeti

Firmamız araç kurtarma hizmetlerinin yanı sıra, araç taşıma hizmetleri de sunar. Özellikle, araç sahipleri araçlarını farklı şehirlere veya illere taşımak istediklerinde Köse Oto Kurtarma olarak hizmet sağlamaktayız. Oto çekici ve araç nakliyesi işlemlerinde de özel araç ve ekipmanlar kullanarak araçlarınızı güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Trafik Kazası Yol Yardım

Köse oto kurtarma olarak oto kurtarıcı, vinç ve diğer ekipmanları kullanarak her türlü araç kurtarma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu işlemler arasında, araçların çamurlu veya çukurlu yollardan çıkartılması, trafik kazaları sonrasında hasar gören araçların kurtarılması, araçların çekilmesi veya taşınması ve diğer acil durumlar yer almaktadır. Oto kurtarma konusunda deneyimli ekibimiz ve özel ekipmanlarımız sayesinde araç kurtarma işlemlerinde uzmanlıkla müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Hangi noktada olursanız olur, bizleri aradığınızda hazır ekibimizle bulunduğunuz en kötü noktaya dahi geliyoruz. Yol yardım hizmetinden yararlanırken sigortanızın kapsamında yer alan sorunlarda sizleri en yakın oto servisine götürmekteyiz. Çekici ve diğer hizmetlerimizi acil durumlar olarak değerlendiriyor, uygun fiyatlarımızla sizleri yolda bırakmıyoruz. Tek başınıza çıktığınız yolda bizimle devam ediyorsunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Köse Oto Kurtarmayı Tercih Etmelisiniz?

Çankırı merkezli oto kurtarıcı sektöründe faaliyet gösteren firmamız resmi olarak tüm gerekli resmi evraklara (K1 belgesi, SRC belgeleri) sahiptir. Ayrıca çoğu sigorta firması ile de ticari olarak anlaşmamız bulunmaktadır. Köse Oto Kurtarma olarak müşterilerimize oto kurtarma hizmeti alacaklarsa gerekli resmi belgelere sahip firmalarla çalışmalarını önermekteyiz.

Hangi Durumlarda Oto Kurtarma Hizmeti Alabilirim?

  • Kaza
  • Lastiğin patlaması
  • Lastiğin yerinden çıkması
  • Motor arızası
  • Benzin bitmesi
  • Aracın hararet yapması
  • Şanzıman (vites kutusu) kitlenmesi
  • Direksiyon kitlenmesi
  • Gece araç farının çalışmaması
  • Sis ve yoğun kar

Bu nedenlerden ya da farklı nedenlerden dolayı oto çekici ekibimize ihtiyaç duyabilirsiniz. Her hava koşulunda, her olumsuz durumda Çankırı oto çekici alanında uzman olarak yanınıza geliyoruz. Saat ya da konum fark etmeden sizleri bu olumsuzluktan kurtarıyoruz. Yol güvenliğini sağlayan misyonumuz ile tehlikeyi ortadan kaldırıyoruz.

Oto Kurtarma Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Oto kurtarma fiyatları, birçok farklı faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu faktörler arasında, kurtarılacak aracın büyüklüğü ve ağırlığı, aracın kurtarılacağı bölgenin uzaklığı, kurtarılan aracın götürüleceği servisin konumu, kurtarma işleminin zorluğu, kurtarılacak aracın hasar durumu ve kurtarma işleminin yapılacağı saat aralığı gibi unsurlar yer alır.

Kaza alanlarında ortaya çıkabilecek tehlikeyi ortadan kaldırarak, aracınızı ve sizi tehlikeden uzaklaştırıyoruz. Arıza durumunda ise 7/24 saat fark etmeksizin gereken ulaşım bilgisini alıyor, hazırlık ile zaman kaybetmeden, sizler için daima hazır ekipmanlarımızla yola çıkıyoruz. Kurtarma ekiplerinin bir kısmı hayat kurtarır, biz ise aracınızı kurtarıyor, araçla kaldığınız tehlikeli bölgeden uzaklaştırarak sizleri de koruyoruz.

10 10 118