Köse Oto Kurtarma

Kamyon Çekici

Çankırı Kamyon Çekme

Çankırı’nın 15 yıldır vazgeçemediği firmamız kendini geliştirmeye devam ediyor. Çankırı’da aracınız bozulduğunda kullanılamaz hale geldiğinde yahut anahtarınızı kaybettiğinizde yani kısacası bir çekici lazım olduğunda bizlere her daim ulaşabilirsiniz. 7/24 açık olan telefonumuzun yanında sizlere Whatsapp ile konum gönderme seçeneği de sunuyoruz.

Aracınız ile seyir halindeyken büyük veya küçük bir kazaya karıştığınızda başınıza kötü bir durum geldiğinde, aracınızı çektirmek istediğiniz durumlarda biz hep yanınızda olacağız.

Kamyon kurtarma hattımızı aramadan önce lütfen aracınızı güvenli bir yere park etmeye çalışınız. Zincirleme bir kaza olmasını ve sizin canınızı tehlikeye sokacak durumlardan uzak durmanızı temenni ederiz.  Aracınızda bulunan reflektörü de yerleştirdikten sonra bizi arayabilirsiniz. Konumunuzu belirledikten sonra size en yakın aracımızı yollayacağız. En kısa sürede gelen aracımız ve güler yüzlü, tecrübeli personelimiz sayesinde sizleri ve aracınızı bulunduğunuz yerden çekip kurtaracağız.

Nerede olduğunu tam olarak bilmiyorsanız sakın üzülmeyin. Çünkü Köse Kamyon kurtarma firması bu soruna da bir çözüm bulmuş durumda. Web sitemiz aracılığı ile bize hemen konum gönderebilirsiniz. Biz de anında yerinizi tespit emiş oluruz ve size daha çabuk ulaşabiliriz.

 

Köse Kamyon

Köse Kamyon Kurtarma firması olarak sizlere en iyi ve en güzel hizmeti verebilmek adına teknolojiyi takip ediyoruz. Bunun içinde birçok araca sahibiz. Bunlar 3 sabit kasa Ducato, 1 kayar kasa Mitsubishi Fuso ve 1 kayar kasa ağır ticari MAN’dır. Bu araçlar sayesinde sadece otomobil değil Kamyon, kamyonet, motor, iş makinesi ve tır da çekiyoruz.

Yeniliklerimiz bunlarla sınırlı da değil. Kaybolan ya da yerini bilmeyen müşterilerimizi de çekiyoruz. Eğer adres veremiyorsanız, web sitemize girip hemen bize Whatsapp ile konum gönderebilirsiniz. Bu sayede size hemen ulaşabiliriz ve aracınızı kolay bir şekilde kurtarabiliriz.

Müşteri Memnuniyeti

Her firma gibi müşteri memnuniyeti bizim için de önemlidir. Fakat bizim için müşterilerimiz ilk sıradadır. Müşterilerimiz için de canla başla çalışıyoruz. Çankırı Kamyon kurtarmada en iyisi olmak için, elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

En iyisi olduğumuzu iddia etmiyoruz, çünkü biz en iyisiyiz. 

 

 

10 10 118