Köse Oto Kurtarma

Çerkeş Oto Kurtarma

Çankırı Çerkeş Oto Kurtarma Ve Oto Çekici

Çankırı’nın bir ilçesi olan Çerkeş’de günde 24 saat, haftada 7 gün ve yılda 365 gün Çerkeş oto çekici ve oto kurtarma hizmeti için çalışmaktayız. Aracınızın bir sebepten dolayı hareket etmediği bir durumdaysanız, bizi sabit numaralarımızdan aramanız yeterlidir. Eğer konumunuz hakkında pek bilgi sahibi değilse zamanla olan yarışımızda 1-0 öne geçmek için web sitemizde bulunan Whatsapp ile konum gönder özelliği ile hemen konumunuzu gönderebilirsiniz.  

Çerkeş’de de çalışmalarını sürdüren Köse oto kurtarma firmamız rakiplerini yıkıp geçmeye devam ediyor. Çankırı’da bir numara olan firmamız hız kesmeden yeniliklerine devam ediyor. Yeniliklerinin yanında ayrıca 15 yıllık deneyimimizle Köse oto kurtarma sadece otomobil değil; motosiklet, iş makinesi, otobüs ve kamyon gibi araçları da kurtarmaktadır.

 

 

Çerkeş Oto kurtarma lazım olduğunda yapmanız gerekenler

Aracınızın bir sebepten dolayı hareket etmediği bir durumla karşı karşıya kaldığınızda, yani Çerkeş oto çekicive oto çekici lazım olduğu vakitte aracınızı hemen güvenli bir şekilde park edin.Diğer sürücüler ve sizin güvenliğiniz için reflektörü kurmayı unutmayın.

Daha sonra yapmanız gereken tek şey bizi aramak bizi arayın. Eğer nerede olduğunuzu tam olarak bilmiyorsanız vakit kaybetmemek adına web sitemiz aracılığı ile Whattsapp’tan konumunuzu bize gönderin. Biz de tam olarak nerede olduğunuzu öğrenip sizi kolaylıkla bulup, kurtaralım.  

 

Çerkeş Hakkında

Eski bir geçmişi olan Çerkeş, Çankırı iline bağlı ilçe ve güneyinde bulunan Ulusu Çayı (Ulu çay)'nın aktığı ovada kurulmuş ilçe merkezi olan kasabadır. Yüz ölçümü 990 km² olan ilçe, kuzeyde Ovacık, kuzeydoğuda Bayramören, doğuda Atkaracalar, güneydoğuda Orta ilçeleri, batıda Bolu (Gerede) ve Karabük (Eskipazar) ili, güneyde ise Ankara (Kızılcahamam) ili ile çevrilidir.

 

İlçe merkezi, denizden 1140 metre yükseklikte, 40° 48' Kuzey enlemi ile 32° 53' Doğu boylamının kesiştiği noktada kurulmuştur. İlçenin belli başlı yükseltileri, güneyde 2015 m yükseltili Işık Dağı, güneydoğuda Dumanlı Dağı, güneybatıda 1875 m yükseltili Karataş ve Kütüklü Dağları, kuzeyde 1432 m yükseltili Çal Yaylası, kuzeydoğuda ise 1760 m yükseltili Derviş Tepe ve Kocadağ'dır.

 

İlçe merkezinden Zonguldak-Ankara demiryolu geçmektedir. Ayrıca ilçe merkezinin hemen kuzeyinden geçen İstanbul-Samsun devlet karayolu ve güneyde Işık Dağı geçidini (1711 m) aşarak Kızılcahamam’da Ankara-İstanbul devlet karayoluna çıkan il yolu, ilçeyi Ankara, İstanbul ve diğer şehirlerimize bağlayan başlıca yollardır.

 

Çerkeş ilçesi il merkezi Çankırı’ya 85 km, Başkent Ankara’ya ise 128 km uzaklıktadır.

 

10 10 118