Köse Oto Kurtarma

Ilgaz Oto Kurtarma

Çankırı Ilgaz Oto Kurtarma Ve Oto Çekici

 

Çankırı’nın bir ilçesi olan Ilgaz’da  günde 24 saat, haftada 7 gün ve yılda 365 gün kar kış demeden Ilgaz oto kurtarma ve oto çekici hizmeti için çalışmaktayız. Ilgaz’da çalışmalarını sürdüren Köse oto kurtarma firmamız rakiplerini elemeye ve yenilikleri ile gelişmeye hız kesmeden devam ediyor. Yeniliklerinin yanında ayrıca 15 yıllık deneyimimizle Köse oto kurtarma sadece otomobil değil; motosiklet, iş makinesi, otobüs ve kamyon gibi araçları da kurtarmakta.  

Ilgaz dağlarında, köylerinde , ilçe merkezinde aracınızı bir sebepten dolayı hareket etmediği bir durumdaysanız, rahat olun.  Ve hemen bizimle iletişime geçin. İletişime geçmek için bizi sabit numaralarımızdan aramanız yeterlidir. Eğer konumunuz hakkında pek bilgi sahibi değilse zamanla olan yarışımızda 1-0 öne geçmek için web sitemizde bulunan Whatsapp ile konum gönder özelliği ile hemen konumunuzu gönderebilirsiniz. 

 

 

Ilgaz Oto kurtarma lazım olduğunda yapmanız gerekenler

Ilgaz oto çekici ve oto çekici lazım olduğu vakitte aracınızı hemen güvenli bir şekilde park edin. Sizin ve diğer sürücülerin güvenliği için reflektörü kurmayı unutmayın.

Daha sonra yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Eğer nerede olduğunuzu tam olarak bilmiyorsanız vakit kaybetmemek adına web sitemiz aracılığı ile Whattsapp’tan konumunuzu bize gönderin. Biz de tam olarak nerede olduğunuzu öğrenip sizi kolaylıkla bulup, kurtaralım.

 

Ilgaz Hakkında

1888 yılında belediye olan Ilgaz, Osmanlı imparatorluğu döneminde Çankırı merkeze bağlı bir nahiye idi. Eski ismi Koçhisar olan Ilgaz da göç veren ilçelerdendir. Ilgaz'ın kuzey ve doğusu Kastamonu, güneyi Çankırı merkez, Yapraklı ve Korgun, batısı ise Kurşunlu ilçeleriyle çevrilidir. 784 km2'lik bir yüzölçümü olan ilçenin Çankırı'ya olan uzaklığı İse 51 kilometredir.

 

Ilgaz Dağları, Batı Karadeniz Bölgesi’nin en yüksek dağ kütlesidir.  Kastamonu-Çankırı yolunun 1.775 m’lik bir geçitle aştığı Ilgaz Dağı, doğu-kuzeydoğu, batı-kuzey batı doğrultusunda 50 km uzunluğunda oval bir kütle oluşturur. En yüksek zirvesi Büyükhacet tepesi 2587 m, ikinci zirvesi Küçükhacet tepesi ise 2546 m yüksekliktedir. Ilgaz Dağı, zengin bitki örtüsünün meydana getirdiği eşsiz doğal güzelliklere sahiptir. Ankara-Çankırı-Kastamonu Devlet Karayolu ile Ankara’ya 200 km, Ilgaz ilçe merkezine ise 25 km uzaklıktadır. 

 

Yılın altı ayında karlarla kaplı olan Ilgaz Dağları, kış sporları imkânlarına da sahiptir. Ilgaz Dağı, kış sporları ve turizmi bakımından son dönemlerde önemini artmıştır. Yapılan tesisler ve oteller konaklama imkânlarıyla birlikte kayakçılar için mekanik tesisler ve pistler mevcuttur. Başta Ankara olmak üzere çevre illerden gelenlere hizmet vermektedir.

 

 

 

10 10 118