Köse Oto Kurtarma

İş Makinesi Çekici

Çankırı İş Makinası Kurtarma

Çankırı küçük bir şehir olmasına rağmen birçok kazaya tanıklık etmekte. Bu kazaların birçoğu ise iş makinası ve ağır makinalar tarafından da gerçekleşmektedir. Firmamızın 15 yıllık geçmişi sayesinde sizlere Çankırı iş makinası çekici ve Çankırı iş makinası kurtarıcı hizmeti de vermekteyiz.

İş makinası ile bir proje halinde iken ya da başka bir yere giderken tatsız trafik olayları ile karşılaşabilirsiniz. Köse oto kurtarma sizin için hazırladığı uygun fiyatlı güncel fiyat listesi ile her zaman yanınızda olmaya hazırdır.

İş makinanızda lastik patlaması, arıza ve büyük-küçük kaza durumları ortaya geldiğinde güvenli bir şekilde aracınızı kenara çekin. Mutlaka ve mutlaka reflektörü kurun bu sizin ve diğer araçların güvenliği için çok önemlidir.

Daha sonra yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Bizimle iletişime geçmek için telefon numaramızdan arayabilir ya da web sitemizde bulunan Whattsapp ile konum gönder seçeneği ile bize konumunuzu gönderebilirsiniz.

Whatsapp ile konum gönder seçeneği size tam adres veremediğiniz durumlarda yardımcı olacaktır. Bu sayede tam olarak nerde olduğunuzu bilmeseniz bile biz size yine ışık hızında ulaşabileceğiz.

Köse İş Makinası Kurtarma

Köse Oto Kurtarma firması olarak biz de gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Araçlarımız 3 sabit kasa Ducato, 1 kayar kasa Mitsubishi Fuso ve 1 kayar kasa ağır ticari MAN olmak üzere çeşitliğini de arttırmaktadır. Bu çeşitliliğin içinde ağır araç kurtarıcıları da bulunmaktadır. Çankırı’ya ağır araç kurtarıcıları ilk defa getiren firmamız sayesinde farklı illere başvurmanız gerekmeyecektir.

İş makinalarını bile çekiyoruz. Evet yanlış okumadınız. Bir şirketiniz ya da özel iş makinanız var ise başına kötü bir olay geldiğin de yanınızda biz varız. 15 yıllık deneyimimiz ve her daim gülümseyen personelimiz ile sizlere bu hizmeti de sunmaktan gurur duyarız.

Ayrıca firmamız 15 yıldır kendini geliştirmeye de devam etmektedir. Yaptığımız yeniliklerin arasında biz de firmamızı internet ortamına taşımış durumdayız. Tabi yenilikler bu kadar da sınırlı değil nerede olduğunu bilmeyen müşterilerimizi de düşündük. Web sitemizde bulunan Whatsapp ile konum gönder butonu sayesinde artık daha hızlı bir şekilde bize adres bilgisi vermiş oluyorlar. Biz de bu yüzden zamanla olan yarışımızı kazanmış oluyoruz.

10 10 118