Köse Oto Kurtarma

Otobüs Çekici

Çankırı Otobüs Kurtarma ve Otobüs Çekici

 

Çankırı’nın bir numarası Köse Otobüs kurtarma firması ile tanışın. Aracınız ile büyük ya da küçük bir kaza yaptığınız zaman, anahtarlarını kaybettiğinizde, aracınız arıza verdiğinde bizi rahatlıkla arayabilir ve bir çekici isteyebilirsiniz. Aracınız ağır vasıta araç da olsa ufak çapta bir araç da olsa mutlaka hizmet süresince firmamız güvencesi altında olmasına olduğunu söyleyebiliriz. Güven ve kalitenin tek adresi olan Köse Otobüs kurtarma kendini yenilemeye devam ediyor.

Konumunuz hakkında bir fikriniz yoksa hiç üzülmeyin çünkü web sitemizde bulunan Whatsapp ile konum gönder butonuna kullanarak, bize o anki bulunduğunuz yerin konumunu gönderebilir ve size hızı bir şekilde ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Otobüs çekiciye ihtiyaç duyduğunuz anda aracını güvenli bir yere çekip reflektörü de uygun yere koyup bizi aramalısınız. Adresinizi öğrendikten sonra, bizler de önceden hazırlanmış en yakın kurtarıcı aracımızı size yolluyoruz.

 

Köse Otobüs Kurtarma Teknolojiyi Takip Ediyor

 

Rakip firmaların yanı sıra bizler Çankırı’da bir ilki gerçekleştirerek firmamızı internet ortamına taşıdık ve web sitemizi kurduk. Yaptıklarımız bu kadarla da sınırlı değil elbet. Çünkü sizin kaza anında şok geçirmenize karşın adresi söyleyememeniz gibi durumlara dur demek için web sitemize Whattsapp ile konum konumunuzu gönderebileceğiniz bir sistem kurduk. Bu sayede sizler bulunduğunuz yeri bilmeseniz de sizi kolaylıkla bulabiliriz. Endişelenmeyin Çankırı Köse Otobüs kurtarma olarak sizi hep kurtaracağız.

15 yıllık deneyimlerimizin yanında edindiğimiz tecrübelerin yanı sıra kurtarıcı araçlarımızı yenilmek adına imzalar atıyoruz.  

Şu anda garajımızda 3 sabit kasa Ducato, 1 kayar kasa Mitsubishi Fuso ve 1 kayar kasa ağır ticari MAN bulunmaktadır. Araçlarımızın daimi bakımları yapılmakta olup her türlü önlem de alınmıştır.                                                   

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti firmamız için her zaman 1. sıradadır. Sizler için en güzel başarılara imzalar atmaktan gurur duyduğumuzu açıkça belirtmek isteriz. Sizlerin güvenliği için de canla başla çalışıyoruz. Yaptığımız yenilikler ve 15 yıllık tecrübemizin yanında güler yüzlü ve güvenilir personelimiz ile büyük bir fark yaratmaktayız.

Şunu söylemek isteriz ki biz kaza yapsanız da yanınızdayız.

 

10 10 118